0507 817 1881 0507 817 1885 Kapadokya Blog Yazıları

KAPADOKYA KURBAN BAYRAMI PAKETLERİ


2018 KAPADOKYA KURBAN BAYRAMI PAKETLERİ

* 2 GECE TARİHİ KONAKLARIN KEMER VE MAĞARA ODALARINDA KONAKLAMA

* SABAH KAHVALTILARI VE AKŞAM YEMEKLERİ

* 2 GÜN KAPADOKYA TURU

* OTEL DE CANLI MÜZİK EĞLENCE PROGRAMI 

KİŞİ BAŞI : 450 TL

 --------------------------------------


* 3 GECE TARİHİ KONAKLARIN KEMER VE MAĞARA ODALARINDA KONAKLAMA

* SABAH KAHVALTILARI VE AKŞAM YEMEKLERİ

* 2 GÜN KAPADOKYA TURU

* OTEL DE CANLI MÜZİK EĞLENCE PROGRAMI 

KİŞİ BAŞI : 625 TL 

--------------------------------------

* 4 GECE TARİHİ KONAKLARIN KEMER VE MAĞARA ODALARINDA KONAKLAMA

* SABAH KAHVALTILARI VE AKŞAM YEMEKLERİ

* 3 GÜN KAPADOKYA TURU

* OTEL DE CANLI MÜZİK EĞLENCE PROGRAMI 

KİŞİ BAŞI : 750 TL

--------------------------------------

* 5 GECE TARİHİ KONAKLARIN KEMER VE MAĞARA ODALARINDA KONAKLAMA

* SABAH KAHVALTILARI VE AKŞAM YEMEKLERİ

* 3 GÜN KAPADOKYA TURU

* OTEL DE CANLI MÜZİK EĞLENCE PROGRAMI 

KİŞİ BAŞI 875 TL

REZERVASYON VE DETAYLAR İÇİN  0507 8171885 - 0 507 8171881 NUMARALI TELEFONU ARAYABİLİRSİNİZ

 

 Konaklama Otelleri

KAPADOKYA IHLARA KONAKLARI &CAVES HOTEL

www.kapadokyaihlarakonaklari.com

Kapadokya ıhlara konakları & caves içerisinde birbirine yakın ve yanyana 7 ayrı konak bulunmaktadır. Yaklaşık 150 yaşında olan Kapadokya ıhlara konakları gelverinin doğal taşı ile zamanın rum ustaları tarafından inşa edilmiştir. Herbir konak ayrı bir gizeme ve güzelliğe sahiptir. Konakların bazılarında cave ( mağara) tarzında odalar da bulundurmaktadır. 1924 yılına kadar güzelyurt da yaşayan ortodokslar tarafından inşa edilen ve kullanılan konakların herbiri sizleri alıp geçmişe götürecek gibidir.

 

KARAMANLI KONAĞI

www.karamanlikonagi.com

Kapadokya ıhlara konaklarına bağlı bir konak olmakla beraber Karamanlı konağı yaklaşık 120 yaşındadır. Kapadokya nın en iyi korunan ve tek başına küçük kapadokya olarak adlandırılan güzelyurt ( gelveri ) da ıhlara vadisine 14 km mesafede bulunmaktadır.

Karamanlı Ortodoksların mübadeleden önce(1924) Güzelyurt da (gelveri) yaptığı konaklardan biridir. 9 odası ve geniş bir avlusu olan konak gelverinin yöresel taşı ile ve geleneksel mimarinin en güzel örneklerinden birisi olarak inşa edilmiştir. Bu muhteşem konak güzelliğini Kapadokya ziyaretçileriyle paylaşmak için konaklama hizmeti vermektedir.Avlu teras ve kapalı restaurantları mevcuttur.Konağın özel bir açık otoparkı da mevcuttur. Geniş ve büyüleyici avlusu dinlenmeniz vakit geçirmeniz ya da kitap okumanız için uygun olup huzurlu dingin eşsiz bir atmosfere sahiptir. Odaların her biri farklı özelliklere sahip olup her biri değişik özellik ve güzellikleriyle sizleri büyüleyecektir.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

• Müze ve ören yeri giriş ücretleri (müze kartı olmayanlar40 TL karşılığında müze kartı alabilirler 

• Öğle yemekleri 

Çocuk farkları ve ekstra yetişkinler 

*0-6 yaş ücretsiz 

*7-16 yaş için kişi başı ücretin %30'ı 

*16 yaş üzeri ve yetişkinler için kişi başı ücretin %40'ı 

*Turlar kapadokya turları konusunda uzman seyahat acentası Lanora Turizm tarafından kokartlı rehberler eşliğinde gerçekleştirelcek olup ücretsizdir.

*Turlar sırasında alınacak öğlen yemekleri ücrete dahil değildir. 

*Turlar sırasında müze ören yeri girişleri için müze kart gerekmekte olup kişi başı 40 TLolan ve 1 yıl geçerliliği olan müze kartla tüm müze ören yerleri gezilebilir. 

*Atv, balon turu, at turu vb gibi etkinlikler fiyata dahil olmayıp ekstradır 

*Canlı müzik programına katılım ücretsiz olup alınacak içecekler ekstradır. 

*Balon turu, atv turu, at turu, paintball, eşekli safari, balık tutma ( Buradaki aktiviteler extradır)

kurban bayramı otelleri,kurban bayramı otelleri,tatil için oteller,oteller ve konaklar,konaklar,otel,konak,kapadokya kurban bayramı otelleri bayram  tatili için her ne kadar deniz,kum,güneş üçlüsünden oluşan bir tatil konsepti çekici gelsede son yıllarda bayram  çiftlerinin tarih ve kültür içeren ayrıca turlar vb aktivitelerle de dolu alternatif tatil paketlerini daha fazla tercih etmeye başladıklarını görmekteyiz.

Bu şekildeki alternatif bayram  mekanlarının başında ise kapadokya yöresi ve kapadokyanın tarihi konak otelleri gelmektedir. Her yıl binlerce bayram  çifti Kapadokyanın büyülü dünyasında tarih,kültür ve macera dolu bir bayram  tatili geçirebilmek amacıyla kapadokya yı tercih etmekte ve büyük bir keyifle bayram  tatillerini gerçekleştirmektedirler.

Aynı zamanda romantizmin başşehiri sayılan Kapadokya da balon turu, atv turu , trekking , kapadokya turları vb gibi pekçok etkinliğin yer aldığı kapadokya bayram  tatil programları ile bayram  çiftleri birlikte çok keyifli vakit geçirme şansına sahip olurlarken bir yandan da romantik ve gizemli tarihi konak otellerin bayram  odalarında sakin ve huzurlu bir konaklama imkanı bulabilmektedirler.

Kapadokya bayram  paketleri ni bayram  çifleri için özenle hazırlayan Lanora turizm seyahat acentası oldukça cazip fiyatlarla tüm bayram  çiftlerine bu şansı yakalama imkanı da sunmaktadır. Lanora turizmin kapadokya tatil paketleri kapadokya turları, ıhlara vadisi yürüyüşü, balon turu, atv turu vb gibi pekçok etkinliği içermekte olup konaklama yeri olarak da kapadokya nın en güzel tarihi konak otellerinden kapadokya ıhlara konakları & Caves ve Karamanlı Konağının bayram  odaları yeni evlenmiş olan çiftler için bayram  konseptinde sunulmaktadır.